Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG-926b8010d3ad88b31e8e05b852947fce-V03.04.2019 року цикловою комісією викладачів педагогіки і психології (дошкільної) на базі КДНЗ № 5 «Сонечко» м. Богуслава було проведено семінар-практикум для завідуючих, методистів, вихователів дошкільних закладів міста, студентів 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта» за участю методиста РМК Михайліченко Л.Г.

Семінар-практикум було організовано з метою популяризації нового напряму у дошкільній освіті – STREAM-освіти, формування інноваційних компетенцій, розвитку критичного мислення. Викладачі циклової комісії підготували цікавий інформаційний матеріал, що розкриває теоретичну сторону даної проблеми, підібрали творчі практичні завдання на виготовлення та використання сучасних наочних посібників, зокрема лепбуків та бізібордів, різних форм роботи, спрямованих на розвиток у дошкільнят елементів інженерного мислення.

Спільна робота педагогів-практиків та студентів настільки захопила всіх, що час пролетів непомітно. Всі учасники семінару-практикуму охоче ділились враженням і позитивними емоціями, отриманими від даного заходу.

                                                                           ГЦК викладачів педагогіки і психології (дошкільної)

                               О.Г. Голінська

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти