Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

43467101 731431157212053 521722884469555200 n09 жовтня на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С.Нечуя-Левицького», рятувальники 13-й державної пожежно-рятувальної частини міста Богуслав спільно з працівниками швидкої медичної допомоги та поліцією провели практичне відпрацювання алгоритм дій на тему: «Організація спільних дій у разі розпилення хімічних рідин та газів у навчальному закладі».

Після включення звукового сигналу, яка сповістила працівників й студентів коледжу про розпилення газу, студенти у супроводі викладачів організовано слідували до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця де педагогами терміново проводилась перекличка за класними журналами й повідомлялось про наявність дітей в класі та про кількість евакуйованих. Після проведення евакуації до місця пожежі прибули працівники пожежно-рятувальної частини міста Богуслав, яким сповістили, що у спортивному залі залишився троє студентів та викладач. По висувній драбині працівниками державна служба з надзвичайних ситуацій з 2 поверху було проведено евакуацію. Після евакуації медичний працівник надав допомогу потерпілим, а працівники поліції контролювали громадський порядок.

Під час проведення тренування студенти та викладачі мали змогу прийняти участь у гасіння умовної пожежі, одягання бойового одягу рятувальників. Користуючись нагодою, працівники ДСНС провели бесіду з працівниками коледжу під час якої розповіли про спалювання сухої трав'яної рослинності та їх наслідки, правила пожежної безпеки у побуті, послідовність дій при виявлені вибухонебезпечних предметів.

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти