Меню сайту

Вхід22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

 


 

dvd 22 02 19

Новини - Новини коледжу

IMG 20171207 150712За період роботи Юридичної клініки за правовою допомогою звертались студенти та працівники коледжу, яким було надано усні та письмові консультації.

В роботі Юридичної клініки взяли участь студенти 3-4 курсів спеціальності «Правознавство», які надавали роз'яснення з таких питань:

- визначення виду відповідальності за неправомірні дії студентів;

- види пільг, які надає студентський квиток;

- юридична відповідальність членів сім'ї за дії насильницького характеру;

- правові підстави працевлаштування студентів педагогічних спеціальностей;

- особливості проведення судової реформи в Україні;

- право фізичних осіб на отримання субсидії на комунальні послуги.

В процесі роботи студенти спілкувалися з особами, що звернулися за консультацією, ознайомлювалися з правовими документами, готували усну чи письмову відповідь, посилаючись на норми чинного законодавства.

З окремих питань учасники гуртка розробили презентації та провели правові лекторії на теми: «Торгівля людьми», «Попередження насильства в сім'ї», «Тристоронні угоди», «Порядок користування онлайн-сервісами державних органів» .

14 травня 2018 року відбулося спільне засідання гуртка «Юридична клініка» з волонтерським гуртком «Від серця до серця» спеціальності «Соціальна робота», на якому студенти спільно визначили функції та особливості соціальної роботи, її правові підстави та юридичні наслідки, провели цікаві тренувальні вправи, анкетування.

Необхідну методичну та теоретичну підтримку студентам-консультантам забезпечували викладачі юридичних дисциплін.

Гурток «Юридична клініка» планує і в новому навчальному році надавати консультації та роз’яснення з правових питань, проводити правові лекторії відповідно до змін в законодавстві, співпрацювати з іншими гуртками коледжу з метою вивчення досвіду роботи та набуття практичних навичок.

     Л.Л.Когут, викладач юридичних дисциплін      

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти