Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

P80605-103813Сьогодні вкотре коледж наповнився дзвінкими голосами вихованців пришкільного літнього мовного табору  «English Summer». Засяяли посмішками обличчя студентів і викладачів від зустрічі з дитинством.

Екскурсія розпочалася з відвідування спортивного клубу «Гармонія», де школярі мали змогу випробувати в дії різноманітне спортивне знаряддя, ознайомитися з різними видами спорту. Потім діти поповнили словниковий запас новими англійськими словами, розучили цікаву пісеньку, здійснили заочну подорож до країн Європи в кабінеті іноземних мов.

А як зачаровано дивилися гості на виставку робіт студентів в різноманітних техніках: паперопластики, квілінгу, пап’є-маше, колажу, спостерігали за роботою на заняттях майбутніх вчителів образотворчого мистецтва.

Ще довго діти будуть згадувати зустріч зі світом хімії та фізики: фокуси з перетворенням прозорої рідини в молоко, феєричний вулкан, штучний дим, процес створення веселки, електричного струму. Веселі дитячі пісні, розспівки лунали в кабінеті музичного мистецтва.

Екскурсія видалася цікавою, змістовною та пізнавальною для наших гостей. До нових зустрічей, наші юні друзі!

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти