Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 

DSC 017831 травня на стадіоні «Колос» відбувся Відкритий кубок коледжу серед юнаків вищих навчальних закладів центрального регіону України. З привітальним словом до учасників звернувся директор коледжу С.В.Лисак, який і відкрив турнір. Танцювальний колектив коледжу підтримував змагання запальними композиціями.

В змаганнях взяли участь 4 команди, серед яких були: Маслівський аграрний технікум ім. П. Х. Гаркавого, Таращанський державний технічного та економіко-правовий коледж, Катюжанське вище професійне училище і КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

В першому турі колежани перемогли команду з Маслівки з рахунком 5:1, а Катюжанка переграла команду з Таращі з рахунком 4:0. В грі за третє місце зустрілися Маслівка – Тараща, де з рахунком 3:3 в основний час та по пенальті 5:2 перемогли юнаки Таращі. У фіналі зійшлися команди Богуслава і Катюжанки з рахунком 3:0 на користь коледжа.

Кращий воротарем визнано Крижанівського Володимира, студента Таращанського коледжу, а кращим гравцем - Осадчого Романа, студента Катюжанського ВПУ.

Лісовенко Т.О., керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти