Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

33867820 389409901542317 5805147543247519744 nЩорічно з 2003 року у третю суботу травня офіційно в Україні відзначають День Європи. Викладачі в цей день організували та провели для нас досить захоплюючу та пізнавальну віртуальну подорож країнами Європи.

Ми «побували» у країнах Європи, де змогли дізнатися про політичні та історичні віхи становлення Європейського Союзу. Справжнім відкриттям для нас стали «Десять європейських заповідей», яких дотримуються усі країни-члени, та ті, що бажають до нього вступити.

Також відмітили, що актуальними цінностями для нас є толерантність, верховенство права, демократія та пріоритет прав людини над державними, відкидання націоналізму тощо. Найбільш вразив нас вищий ступінь свобод по-європейськи, так звані «Чотири свободи»: вільна зайнятість, вільне проживання, вільний рух товарів, свобода капіталу.

Час пролетів непомітно, адже нас захопила вікторина у вигляді гри «Історичний футбол» і змістовна презентація з обговоренням. Ще ми працювали з фасилітаційною тканиною, на якій створювали портрет сучасного українця.

Логічним підсумком заходу було об’єднання у дві групи за думками про нашу «європейськість». Перша група обґрунтувала тезу «Ми – європейці» - тут лунали думки, що свідчать про досягнення нашої країни у напрямку до Європи, а друга – працювала з тезою «Європа – наше майбутнє» - висловлювалися про те, що ми лише на порозі до Європи.

Дякуємо нашим викладачам Даниленку Р.М. і Накоренко І.С. за цікавий захід, корисно проведений час, змістовно викладену думку щодо майбутнього нашої країни.

Україна – це ми і майбутнє нашої країни в наших руках!

Студенти 21 групи сп. «Середня освіта (Фізична культура)»

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти