Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

33867820 389409901542317 5805147543247519744 nЩорічно з 2003 року у третю суботу травня офіційно в Україні відзначають День Європи. Викладачі в цей день організували та провели для нас досить захоплюючу та пізнавальну віртуальну подорож країнами Європи.

Ми «побували» у країнах Європи, де змогли дізнатися про політичні та історичні віхи становлення Європейського Союзу. Справжнім відкриттям для нас стали «Десять європейських заповідей», яких дотримуються усі країни-члени, та ті, що бажають до нього вступити.

Також відмітили, що актуальними цінностями для нас є толерантність, верховенство права, демократія та пріоритет прав людини над державними, відкидання націоналізму тощо. Найбільш вразив нас вищий ступінь свобод по-європейськи, так звані «Чотири свободи»: вільна зайнятість, вільне проживання, вільний рух товарів, свобода капіталу.

Час пролетів непомітно, адже нас захопила вікторина у вигляді гри «Історичний футбол» і змістовна презентація з обговоренням. Ще ми працювали з фасилітаційною тканиною, на якій створювали портрет сучасного українця.

Логічним підсумком заходу було об’єднання у дві групи за думками про нашу «європейськість». Перша група обґрунтувала тезу «Ми – європейці» - тут лунали думки, що свідчать про досягнення нашої країни у напрямку до Європи, а друга – працювала з тезою «Європа – наше майбутнє» - висловлювалися про те, що ми лише на порозі до Європи.

Дякуємо нашим викладачам Даниленку Р.М. і Накоренко І.С. за цікавий захід, корисно проведений час, змістовно викладену думку щодо майбутнього нашої країни.

Україна – це ми і майбутнє нашої країни в наших руках!

Студенти 21 групи сп. «Середня освіта (Фізична культура)»

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти