Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 035810 травня 2018 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування гуртожитку. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених 46 осіб, присутніх –  44 .

Першою на звітно-виборчій конференції було заслухано та обговорено звіт голови студентської ради Білоус С.І. про те, що відбувалося в нашому гуртожитку і що було зроблено студентською радою за 2017-2018 н.р. Звіт затвердили та позитивно оцінили відкритим голосування більшість присутніх.

Другим питанням на конференції було обрання голови студентської ради гуртожитку. На цю посаду було зареєстровано одну кандидатуру - Кучера Яна (31 група сп. «Дошкільна освіта»). Вона підготувала і виступила з власною програмою роботи студентської ради.

Шляхом таємного голосування делегати визначили нового голову студентської ради гуртожитку – Кучеру Яну, за яку проголосувало 36 делегатів.

Тож бажаємо їй натхнення та успіхів!

Студентська рада гуртожитку

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти