Меню сайту

Вхід



До уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 

DSC 0165Піднесено і бадьоро розпочалося 16 травня на стадіоні «Колос». Весняний день посміхнувся для районних змагань з легкої атлетики, в яких наші три збірні коледжу взяли активну участь (74 студента). За результатами змагань команда №1 виборола перше місце, а команда № 2 – третє місце серед навчальних закладів району.

Результати особистої першості:

100 метрів

Юнаки: 1 місце – Ціник Віталій (31 Фіз.)

Дівчата: 1 місце – Голіченко Валерія (11 Фіз.)

                2 місце – Джуська Катерина (31 Фіз.)

200 метрів

Юнаки : 1 місце – Барсен Руслан (41 Фіз.)

               2 місце – Рудешко Владислав (31 Фіз.)

               3 місце – Бовшик Вадим (41 Фіз.)

Дівчата: 3 місце – Сушко Дар’я (11 Муз.)

800 метрів

Юнаки: 1 місце – Барсен Руслан (41 Фіз.)

             2 місце – Єременко Владислав (21 Фіз.)

             3місце – Бубен Владислав (21 Фіз.)

Дівчата: 1 місце – Леоненко Анна (21 Фіз.)

               2 місце – Шматок Ольга (21 Фіз.)

1500 метрів

Юнаки: 1 місце – Ткаченко Владислав (31 Фіз.)

             2 місце – Гребенко Артем (31 Фіз.)

Дівчата: 1 місце – Шматок Ольга (21 Фіз.)

Естафета 4Х100

Юнаки: 1 місце – Коледж №1

             2 місце – Коледж №2

Дівчата: 1 місце – Коледж №1

Стрибок у довжину з розбігу

Юнаки: 1 місце – Бубен Владислав (21 Фіз.)

             2 місце – Єременко Владислав (21 Фіз.)

Дівчата: 1 місце – Голіченко Валерія (11 Фіз.)

               2 місце – Сухомлин Світлана (41 Фіз.)

             3 місце – Чала Софія (22 П.А.)

Стрибок у висоту з розбігу

Юнаки: 1 місце – Ясеновий Вадим (41 Фіз.)

             2 місце – Сарапин Ігор (31 Фіз.)

Дівчата: 1 місце – Шикоряк Каріна (31 Фіз.)

               2 місце – Голіченко Валерія (11 Фіз.)

Штовхання ядра

Юнаки: 1 місце – Федченко Антон (41 Фіз.)

             3 місце – Барсен Руслан (41 Фіз.)

Дівчата: 1 місце – Шарлай Марина (41 фіз.)

               3 місце – Моторна Вікторія (21 Дошк.)

Вітаємо нашу команду із перемогою і бажаємо подальших спортивних злетів!

Галушка Галина,

студентка 31 групи сп. «Фізичне виховання»

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти