Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 191914 травня 2018 року відбулася спільна зустріч учасників гуртків «Від серця до серця» і «Юридична клініка» під назвою «Актуальність діяльності соціального працівника в сучасному суспільстві».

Для початку учасники гуртка «Від серця до серця» запропонували вправу на знайомство, в якій кожен з учасників мав назвати своє ім’я, а також власну рису характеру, яка починається на першу букву його імені.

В ході зустрічі обговорювалися питання про сутність соціальної роботи; хто такий соціальний працівник і яким має бути сучасний фахівець даної сфери; специфіку соціальної роботи з різними категоріями людей; принципи та функції соціальної роботи; особливості соціальної роботи в Україні та перспективи її розвитку і багато інших.

Цікавою для учасників гуртка була вправа «Особистий герб», де кожен мав змогу у вигляді певної символіки представити свою життєву позицію та презентувати свій власний герб присутнім.

Крім цього учасники гуртка «Від серця до серця» розкрили особливості волонтерської діяльності, розповіли про проведені заходи та поділилися своїми планами на наступний навчальний рік.

Завершилася зустріч вправою «Зроби подарунок», в якій учасникам було запропоновано за допомогою невербальної комунікації подарувати один одному подарунки так, щоб кожен зрозумів, що йому дарують.

Ми щиро вдячні учасникам гуртка «Юридична клініка» і їх керівнику Когут Л.Л. і сподіваємося на плідну співпрацю гуртків у наступному навчальному році!

Фотогалерея:

 

Запрошуємо на навчання


Денна форма навчання:

- Дошкільна освіта (англійська мова, фізична культура)

- Початкова освіта (англійська мова, інформатика)

- Середня освіта (Музичне мистецтво)

- Середня освіта (Образотворче мистецтво)

- Середня освіта (Фізична культура)

- Економіка

- Право

- Соціальна робота

Заочна форма навчання:

- Дошкільна освіта

- Початкова освіта

- Соціальна робота

- Право

- Економіка

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти