Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

20180507 1039198 травня 2018 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся виховний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення та 73-й річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам'яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинні завжди зберігати пам'ять про цю страшну війну.

Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері. Звучали теплі слова, вірші та пісні у виконані студентів. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих ветеранів і учасників антитерористичних операцій хвилиною мовчання, а до меморіальної дошки Максима Черненка та Обеліска Слави студенти поклали квіти.

Студенти 22 групи сп. «Початкова освіта» Зіміна Юлія та Ковтуненко Ольга провели лекторій студентам 22, 11, 12 груп сп. «Початкова освіта». Цього дня своїми спогадами поділилися ветеран радянсько- німецької війни Щерінський Михайло Семенович та дитина війни Заляшко Надія Вікторівна. Подякою ветеранам був авторський вірш студентки 32 групи сп. «Правознавство» Митяй Віти.

Тож пам’ятаймо з вдячністю про те, як рідні нам і зовсім незнайомі люди віддавали своє життя за Батьківщину, волю, світле майбутнє. Вони щиро сподівалися, що подібне горе ніколи не буде спіткати нас і хотіли, щоб війна назавжди лишилася тільки спогадом, тяжким уроком долі.

                                                   Дрижай Л.В., керівник групи сп. «Дошкільна освіта»,
Кудак В.В., керівник групи сп. «Початкова освіта. Інформатика»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти