Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

DSC 0580Ми живемо в період реформування в освіті, де потрібно швидко вчитися, опановувати нові технології, миттєво змінюватися, щоб відповідати швидкоплинним вимогам суспільства.

7 травня 2018 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся районний семінар на тему «Формування професійних компетентностей студентів-практикантів на уроках фізичної культури в загальнооосвітньому навчальному закладі».

В роботі взяли участь близько 80 учасників семінару: вчителі фізичної культури початкової та основної школи району, студенти спеціальності «Фізичне виховання», «Початкова освіта».

Пленарне засідання відкрила керівник фізичного виховання, яка представила нові інтерактивні технології, які освоїли та використовують у своїй педагогічній діяльності викладачі ЦК фізичного виховання.

Практична частина семінару складалася з використання нестандартної техніки у проектуванні сучасних уроків фізичної культури в початковій та основній школі, елементів фітнесу, рухливих ігор і естафет, цікаві ігрові прийоми при вивченні баскетболу та волейболу.

Підсумком семінару стало обговорення актуальних питань, де учасники презентували, обмінялися своїми цікавими формами роботи, та дійшли висновку, що людина повинна завжди бути в процесі професійного, творчого, фізичного і рухового розвитку.

Т.О. Лісовенко, керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти