Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

005На чудових краєвидах річки Рось в селі Хохітва Богуславського району з 13 по 15 квітня 2018 року Київська обласна федерація спортивного туризму провела Чемпіонат Київської області з водного туризму серед дорослих.

Нам випала нагода не лише познайомитися із туристами вищих категорій з різних куточків Київщини, а й перейняти їх досвід.

Змагання проводилися на вищому рівні та потребували великих затрат сил, але наполегливість й віра в перемогу задавали колежанам великого стимулу. Захід був досить насиченим і складався з різних етапів - це дистанція 2 класу «Слалом» катамаран-4; «Слалом» К-2; «Спринт» К-4; «Спринт» К-2; «Рятувальні роботи» К-4; «Рятувальні роботи» К-2.

Цього року команда коледжу вперше взяла участь в цих змаганнях двома складами і виступила в усіх етапах програми. Всього було 12 команд.

Протягом трьох днів наші команди вибороли: 2 місце на етапі «Рятувальні роботи» К-4; 3 місце на етапі «Рятувальні роботи» К-2; 4 місце на етапі «Спринт» К-4; 6 місце на етапі «Слалом» К-2.

В загальному заліку команда коледжу виборола четверте місце, а серед навчальних закладів Київської області  зайняла перше місце. Результат вражає, адже з десяти учасників змагань, сім студентів вперше були на таких змаганнях.

Організатори висловили подяку директору КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» Лисаку С. В. за розвиток спортивного туризму та матеріальну підтримку команди в змаганнях подібного характеру.

Сподіваємося, і надалі наші студенти будуть виборювати призові місця, а сьогодні хочеться привітати учасників змагань:

Бондаренка Вадима

-

11 фіз.;

Ситника Олександра

-

11 фіз.;

Карпенка Антона

-

21 право;

Пильгуна Андрія

-

21 фіз.;

Ціника Віталія

-

31 фіз.;

Митяя Владислава

-

41 соц. педагогіка;

Барсена Руслана

-

41 фіз.;

Бовшика Вадима

-

41 фіз.;

Ясенового Вадима

-

41 фіз.;

Кузьменка Дмитра

-

41 фіз.

Коваленко Ю. А.,

викладач дисципліни «Туризм»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти