Меню сайту

Вхід

005На чудових краєвидах річки Рось в селі Хохітва Богуславського району з 13 по 15 квітня 2018 року Київська обласна федерація спортивного туризму провела Чемпіонат Київської області з водного туризму серед дорослих.

Нам випала нагода не лише познайомитися із туристами вищих категорій з різних куточків Київщини, а й перейняти їх досвід.

Змагання проводилися на вищому рівні та потребували великих затрат сил, але наполегливість й віра в перемогу задавали колежанам великого стимулу. Захід був досить насиченим і складався з різних етапів - це дистанція 2 класу «Слалом» катамаран-4; «Слалом» К-2; «Спринт» К-4; «Спринт» К-2; «Рятувальні роботи» К-4; «Рятувальні роботи» К-2.

Цього року команда коледжу вперше взяла участь в цих змаганнях двома складами і виступила в усіх етапах програми. Всього було 12 команд.

Протягом трьох днів наші команди вибороли: 2 місце на етапі «Рятувальні роботи» К-4; 3 місце на етапі «Рятувальні роботи» К-2; 4 місце на етапі «Спринт» К-4; 6 місце на етапі «Слалом» К-2.

В загальному заліку команда коледжу виборола четверте місце, а серед навчальних закладів Київської області  зайняла перше місце. Результат вражає, адже з десяти учасників змагань, сім студентів вперше були на таких змаганнях.

Організатори висловили подяку директору КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» Лисаку С. В. за розвиток спортивного туризму та матеріальну підтримку команди в змаганнях подібного характеру.

Сподіваємося, і надалі наші студенти будуть виборювати призові місця, а сьогодні хочеться привітати учасників змагань: