Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 

005На чудових краєвидах річки Рось в селі Хохітва Богуславського району з 13 по 15 квітня 2018 року Київська обласна федерація спортивного туризму провела Чемпіонат Київської області з водного туризму серед дорослих.

Нам випала нагода не лише познайомитися із туристами вищих категорій з різних куточків Київщини, а й перейняти їх досвід.

Змагання проводилися на вищому рівні та потребували великих затрат сил, але наполегливість й віра в перемогу задавали колежанам великого стимулу. Захід був досить насиченим і складався з різних етапів - це дистанція 2 класу «Слалом» катамаран-4; «Слалом» К-2; «Спринт» К-4; «Спринт» К-2; «Рятувальні роботи» К-4; «Рятувальні роботи» К-2.

Цього року команда коледжу вперше взяла участь в цих змаганнях двома складами і виступила в усіх етапах програми. Всього було 12 команд.

Протягом трьох днів наші команди вибороли: 2 місце на етапі «Рятувальні роботи» К-4; 3 місце на етапі «Рятувальні роботи» К-2; 4 місце на етапі «Спринт» К-4; 6 місце на етапі «Слалом» К-2.

В загальному заліку команда коледжу виборола четверте місце, а серед навчальних закладів Київської області  зайняла перше місце. Результат вражає, адже з десяти учасників змагань, сім студентів вперше були на таких змаганнях.

Організатори висловили подяку директору КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» Лисаку С. В. за розвиток спортивного туризму та матеріальну підтримку команди в змаганнях подібного характеру.

Сподіваємося, і надалі наші студенти будуть виборювати призові місця, а сьогодні хочеться привітати учасників змагань:

Бондаренка Вадима

-

11 фіз.;

Ситника Олександра

-

11 фіз.;

Карпенка Антона

-

21 право;

Пильгуна Андрія

-

21 фіз.;

Ціника Віталія

-

31 фіз.;

Митяя Владислава

-

41 соц. педагогіка;

Барсена Руслана

-

41 фіз.;

Бовшика Вадима

-

41 фіз.;

Ясенового Вадима

-

41 фіз.;

Кузьменка Дмитра

-

41 фіз.

Коваленко Ю. А.,

викладач дисципліни «Туризм»

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти