Меню сайту

Вхід



Новини - Новини коледжу

IMG 20180410 0914211 квітня 2018 року студенти нашого коледжу взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Обдарована молодь - 2018» з образотворчого мистецтва, який відбувся в м. Полтава при Інституті культури і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка. Студенти мали змогу представити дві творчі роботи в номінації: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.

Маємо хороші результати фестивалю-конкурсу:

Горковенко Юлія, студентка 31 групи, спеціальності «Соціальна педагогіка» - нагороджена дипломом дипломанта, в номінації декоративно-прикладне мистецтво, керівник - Голінська О.К.

Голінська Юлія, студентка 21 групи, спеціальності Середня освіта (Фізична культура) - нагороджена дипломом І ступеня, в номінації декоративно-прикладне мистецтво, керівник - Голінська О.К.

Стеценко Ольга, студентка 31 групи, спеціальності «Соціальна педагогіка» - нагороджена дипломом ІІ ступеня, в номінації декоративно-прикладне мистецтво, керівник - Голінська О.К.

Маковецький Артем, студент 41 групи, спеціальності «Образотворче мистецтво» нагороджений дипломом ІІ ступеня, в номінації декоративно-прикладне мистецтво, керівник – Голінський В. В.

Студенти 11 групи, спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) отримали дипломи за участь: Ленченко Анна, Федоренко Ольга, Щербанюк Світлана, в номінації живопис, керівник – Коваленко В.Л.

Студентка 41 групи, спеціальності «Правознавство» Романенко Тетяна отримала диплом за участь, в номінації декоративно-прикладне мистецтво, керівник – Романенко Л.П.

Студентка 42 групи, спеціальності «Початкова освіта» Голінська Тетяна та студентка 21 групи, спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) Ращенко Маргарита та Гаращенко Дар’я отримали диплом за участь, в номінації декоративно-прикладне мистецтво, керівник – Голінська О.К.

Студенти 21 групи, спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) отримали дипломи за участь в номінації живопис, графіка: Райчинець Софія, Гаращенко Дар’я, Гредасова Наталія та Гредасова Анастасія, Кононко Євгенія, Сідіченко Галина, Ведмеденко Анна, Ткаченко Ольга, студенти 31 групи, спеціальності «Образотворче мистецтво» Миколенко Альона, Савонік Анжела,
Щербак Дарина, Храбан Катерина, Пилипенко Дарина, керівник – Соседко Д.В.

Студенти 31 групи, спеціальності «Образотворче мистецтво» отримали дипломи за участь в номінації живопис, графіка: Луценко Галина, Золотаревич Олена, Гайтан В’ячеслав, Вісьтак Марія, Басенко Олександр, керівник – Чернявський Б.В.

Дякуємо викладачам Голінській О.К., Голінському В.В., Коваленко В.Л., Романенко Л.П., Соседку Д.В., Чернявському Б.В. за підготовку студентів до участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсу «Обдарована молодь - 2018».

Голінська О.К., голова ЦК викладачів образотворчого мистецтва, трудового навчання та БЖД

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти