Меню сайту

Вхід

DSC 047011 квітня 2018 року в спортивному залі та на спортивному майданчику КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» відбувся Відкритий весняний турнір з баскетболу серед юнаків та дівчат нашого регіону. В змаганнях брали участь 13 команд Київщини та Черкащини: Богуславська спеціалізована школа №1, три команди коледжу, ЦПТО № 1, Ржищівський індустріально-педагогічний технікум, Ржищівська ДЮСШ, Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Т.Г.Шевченка, Маслівський аграрний коледж імені П.Х.Гаркавого, Таращанський державний технічний та економіко-правововий коледж.

Змагання відбувалися за коловою системою. В перервах між змаганнями учасників підтримували танцювальна група підтримки.

Турнір видався надзвичайно цікавий, де кожна із команд показали високий рівень гри. Серед дівчат І місце виборола команда коледжу, друге – Богуславська ЗСШ № 1, а третє посіла команда із Корсуня. Серед юнаків найсильнішими в баскетболі стала команда Маслівського аграрного коледжу, друге місце посіла команда Ржищева, команда нашого коледжу виборола третє місце.

За результатами найбільшої кількості закинутих м’ячів титул «Кращої баскетболістки» турніру виборала студентка КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» Шарлай Марина, а «Кращим баскетболістом» став Товкач Олександр, студент Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму.

У конкурсі «Штрафний кидок» перемогу здобули Литвиненко Олексій (Ржищів) та Яценко Євгенія (Корсунь).

По закінченню змагань дирекцією коледжу команди-переможці були нагороджені кубками та дипломами.