Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

29695232 419978981748892 994388423063297140 nШвидкоплинно летить час… Лише в останню суботу березня в нашому коледжі настає атмосфера ностальгії. Випускники всіх років злітаються до рідної альма-матер на зустріч з юністю, щоб поринути у яскраві спогади і приємне спілкування з ровесниками та наставниками.

Приємно здивували випускники, які 40 років тому розпочали світ шлях становлення і презентували авторський вірш та музичні номери. Хоч на скронях біліє сивина, але радість в очах відшукала у кожного з них вогник юності.

Коледж готувався до цього свята заздалегідь: оригінальні та символічні фотозони, екскурсії та яскрава концертна програма створювали атмосферу свята та гарний настрій присутніх. Ми щиро раді знову й знову зустрічати свої випускників і не лише в останню суботу березня.

З впевненістю можна сказати: «Зустріч єднає всі покоління!»

Л.П. Романенко,

організатор коледжу

Фотогалерея:

Шукайте також фото на Facebook з хештегом #БГКзустрічєднає
а також на Facebook-сторінці КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького"
 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти