Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

IMG 20180313 15045913 березня 2018 року в читальній зали бібліотеки коледжу проходив захист переддипломної практики студентів 41 групи спеціальності «Дошкільна освіта».

Студенти ділилися своїми враженнями про проходження даного виду практики, звітували про проведену роботу, презентували проведення відкритих днів практики в ДНЗ. Розповіли про труднощі, з якими зустрілися під час практики, цікаві й кумедні історії, які виникали в роботі з дітьми (як же інакше, бо ж працювали вони з маленькими особистостями, в кожного з яких свій неповторний внутрішній світ, індивідуальне сприймання, почуття, емоції, характер).

Під час проходження переддипломної практики переважна більшість студентів показали належний рівень теоретичних знань, здатність вміло і творчо застосовувати їх у практичній діяльності та вміння працювати із звітною документацією.

На захисті переддипломної практики були присутні заступник директора з навчально-виховної роботи Смакота Л.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи Панасенко Т.В., завідувач відділення дошкільної освіти, економіки та права Романик О.М., керівники практики. Також захист переддипломної практики відвідали студенти 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта», які зацікавлено слухали звіти випускників, їх практичний досвід, адже даний вид практики у них ще попереду.

З радістю можна констатувати, що переддипломна практика дала можливість студентам переконатися у правильності вибору даної спеціальності.

Бажаємо випускникам успіхів у майбутній такій цікавій, захоплюючій і потрібній роботі!

А.В.Шеремет, голова ЦК педагогіки і психології (дошкільної), керівник практики

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти