Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

20180315 13265616 березня в читальній залі коледжу була проведена літературно-музична композиція, де зворушливо звучали пісні на вірші Т.Шевченка, декламування ліричної і пристрасної поезії Кобзаря не залишила байдужими слухачів. В цей день зібралися і учасники Шевченко-квест для підбиття підсумків та оголошення результатів.

Перемогу в інтелектуальній грі отримала команда «2500 крб.» (12 група спец. Початкова освіта), яка виконала всі завдання і отримала найвищі оцінки.   ІІ місце зайняла команда «Чернявські очі» (31 група спец. Образотворче мистецтво), ІІІ місце посіла команда «Дует в квадраті» ( 21 група спец. Середня освіта (Фізична культура). Переможці квесту «Єднаймо коледж Тарасовим словом» були відзначені дипломами, грамотами та призами.

Такі заходи сприяли кращому засвоєнню матеріалу студентами, вихованню поваги до творчості Кобзаря і залученню молоді до глибин Шевченківської мудрості, утвердженню його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства.

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти