Меню сайту

Вхід

29062807 952923294873826 2795745387225284608 nВсеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» організувало цікаві фінальні змагання з баскетболу серед жіночих команд за програмою обласного фестивалю 2018 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», які пройшли 10 березня в спортивному залі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

В турнірі взяли участь такі райони: Білоцерківський, Переяслав-Хмельницький, Володарський, Бориспільський, Бородянський, Богуславський (до збірної команди ввійшли студентки коледжу).

За результатами зіграних ігор переможцем змагань стала збірна команда Богуславського району, друге призове місце посіли спортсмени Бориспільського району, а третіми стали баскетболістки Білоцерківського району.

Щиро вітаємо учасників змагань, бажаємо Вам сили, витримки, наполегливості до майбутніх спортивних досягнень!