Меню сайту

ВхідДорогі студенти, батьки та викладачі!

   Сьогодні всі ми опинились в непростій і новій для всіх ситуації. Ми разом вчимося нових способів взаємодії.

   Всі вже помітили певні зміни в поведінці: тривогу, злість, протести, роздратування, через те що не можемо жити звичним до цього життям. Діти далі будуть суперечити, виносити мозок і бунтувати. Це нормальна і очікувана поведінка в таких умовах. Тому:

   Шановні батьки! Все, що потрібно зараз нашим дітям, – комфорт і любов та відчуття того, що все закінчиться і все налагодиться. Подивіться разом фільм чи спечіть печиво, відвідайте онлайн-екскурсії, поцікавтесь, чи виконують домашнє завдання, можливо, їм потрібна і ваша допомога в цьому процесі. Дистанційне засвоєння матеріалу вимагає більше часу. Крім того, не всі студенти настільки самоорганізовані, щоб без нагадування та контролю вчити новий матеріал самостійно. Для багатьох такий досвід новий та незвичний, не кожен може обійтися без додаткових пояснень.

   Дорогі наші студенти! Ми вже скучили за вами, ми прагнемо, щоб вам було зручно працювати і ви бачили свої результати. Тому шукаємо зручні сервіси і пропонуємо працювати в класах Google та Teams, посилання на відео інструкції є на сайті коледжу.

   Ми всі з вами в одному човні, і коли повернемося в аудиторії, то вивчений матеріал узагальнимо, але не зволікайте зараз на старання і зусилля викладачів, виходьте на зв'язок, використовуючи ваші улюблені гаджети.

   Шановні викладачі! Дуже вдячні вам за те, що намагаєтесь підтримувати навчальний процес на належному рівні і оперативно реагуєте на нові пропозиції та оволодіваєте новими сервісами для навчання. Хотілося б, щоб всі розуміли ситуацію та не вимагали надто багато.

   Тому поважаймо один одного і розуміймо, що в ситуації, яка склалася, важливо нагадувати один одному: «Ти для мене важливий, тому що ти просто є!» Ми всі пройдемо цей карантин і станемо сильнішими.

   Всім добра та здоров’я! Все буде добре!

 

b ncov

 

До уваги студентів та викладачів!

Карантинні заходи продовжено до 24.04.2020 р.

Навчання здійснюється за дистанійною формою відповідно до розкладу навчальних занять на ІІ семестр 2019/2020 н.р. за допомогою сервісів Microsoft Teams та Google Classroom.

 


Якщо у вас виникли проблеми із отриманням матеріалів, можете скористатися інструкцією у форматі PDF або відеоінструкцією на YouTube.  

 

b mon zno

Розклад TV-трансляцій на телеканалі "Рада"

 •     середа: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
 •     четвер: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
 •     п’ятниця: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00;
 •     субота та неділя: 10:00 - 20:00 (6,5 годин із перервами).

Ютуб-канал міністерства, де можна буде проглянути ефіри, тут.

В музеї представлені такі розділи:

 1. Стеблівське коріння письменника.
 2. У Богуславському духовному училищі.
 3. Всесвіт Івана Нечуя-Левицького.
 4. «Богуславські» твори Івана Нечуя-Левицького.
 5. Пам’ять про знаменитого земляка.
 6. Етнографічний куточок.

Історія створення музею

У 1993 році

в нашому навчальному закладі було створено куточок, що висвітлював творчість І.С. Нечуя-Левицького, пов’язану з Богуславським періодом його життя; там були розміщені твори про Богуслав, зібрано ілюстрації, що висвітлювали побут Богуславщини 80-90-х років минулого століття;

педагоги та студенти (тоді ще) педагогічного училища, члени літературного гуртка «Самоцвіти» та оператори телестудії «Юність», підготували та транслювали на телебаченні навчального закладу цикл передач «15 хвилин з Нечуєм-Левицьким»;

створено збірку студентських творів «Лілеї шани», присвячених творчості та життєвому шляху письменника;

проводяться конференції за результатами дослідницько-пошукової роботи, вивчення мемуарів письменника, екскурсій місцями проживання героїв творів Нечуя-Левицького.

14 квітня 1994 року нашому навчальному закладу було присвоєно ім'я Івана Семеновича Нечуя-Левицького.

У 1994 році

за сприяння Сергія Левковича Хавруся, заслуженого працівника культури України, лауреата літературно-мистецької премії імені І.С.Нечуя-Левицького, лауреата обласної краєзнавчої премії імені М.Максимовича,

та у співпраці з колективом літературно-меморіального музею І.С. Нечуя-Левицького в Стеблеві

в нашому навчальному закладі було створено музей письменника «Богуславщина в житті і творчості І.С.Нечуя-Левицького».

muzey nechuy

Експозиційний матеріал поділявся на окремі розділи та підрозділи:

Розділ 1. У Богуславському духовному училищі

 1. Малий Іван Левицький у селі Семигори (1845-1846 рр.).
 2. Навчання майбутнього письменника в Богуславському духовному училищі (1846-1852 рр.).
 3. Іван Левицький - викладач арифметики й географії в духовному училищі (1860-1861 рр.).

Розділ 2. Богуславська тематика у творах класика української літератури

 1. «Життєпис І. Нечуя-Левицького (Нечуя), написаний ним самим» (1881 р.), уривки із спогадів письменника «В Богуславськім училищі» (1913 р.).
 2. Описи с. Момоти в дебютній повісті "Дві московки" (1868 р).
 3. Річка Рось та містечко Богуслав в оповіданні «Рибалка Панас Круть» (1868 р.).
 4. «І Біївці, і Семигори...» (повість «Кайдашева сім'я», 1879р.).
 5. «Богуславська» повість «Старосвітські батюшки та матушки» (1884 р.).
 6. І. Нечуй-Левицький про село Хохітва.

Розділ 3. Вшанування пам'яті І.С. Нечуя-Левицького на Богуславщині

 1. У спогадах та художніх творах сучасників і земляків (Павло Клебановський «Богуславське училище», Федір Бурлака «Потоплені пороги», Олександр Матійко «Пісня з Росі» тощо).
 2. Видання творів письменника на богуславську тематику.
 3. Ілюстрації та картини художників-нечуєзнавців, присвячені Богуславщині.
 4. Відкриття пам'ятника І. Нечуєві-Левицькому в місті Богуслав.
 5. Присвоєння імені І.С. Нечуя-Левицького Богуславському педагогічному училищу.
 6. Районна газета «Вісті Богуславщини» («Нові рубежі») про славного письменника-земляка.
 7. Нечуївськими місцями рідного краю.

Сучасність музею

У 2008 році, до 170-річчя Івана Нечуя-Левицького, проведено розбудову та реконструкцію музею з широким використанням комп’ютерних технологій та створено етнографічний куточок.

Основою для оновлення експозиційних стендів стала літературно-краєзнавча розвідка «Іван Нечуй-Левицький на Богуславщині».

Реконструюючи музей, ми спробували уявити, як виглядала хата героїв І. Нечуя-Левицького, наприклад, Кайдашів чи Довбишів, якими побутовими речами послуговувалися селяни у нашому краї в другій половині ХІХ століття. Багато таких речей представлено в експозиції.

У музеї представлені вишиті жіночі сорочки. Одна з сорочок пошита з грубого конопляного полотна. Вишивка є на рукавах та пазусі, але вона вузенька, з чорних та червоних ниток. Така буденна сорочка української селянки невисокого зросту з небагатої родини цілком могла б належати нечуївській героїні Мелашці з «Кайдашевої сім’ї».

muzey nechuy

За музейними матеріалами знято відеофільм «Нечуївськими стежками».

В пам’ять про знаменитого земляка щороку в нашому коледжі проводяться Осінні і Весняні Нечуєвські дні, екскурсії «Нечуєвськими стежками», а також ставляться спектаклі за творами письменника, такими зокрема, як «Кайдашева сім’я» та «Старосвітські батюшки та матушки».

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти