Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

DSC 087417 лютого 2018 року в спортивному залі КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" відбулися міжрайонні змагання з волейболу серед чоловічих команд, присвячені пам’яті воїнів-афганців Богуславщини.

У змаганнях взяли участь 6 команд. Всі вони показали свою спортивну майстерність, фізичну та тактичну підготовленість, волю до перемоги.

До фіналу, який проходив за круговою системою, пробились команди з с. Побережка, коледжу та с. Яхни. Ігри за найвищі місця відбувались у важкій, непоступливій та безкомпромісній боротьбі. Команди, що грали у фіналі, були приблизно рівні по своїх тактичних та фізичних можливостях. Але завдяки холоднокровності та кращим проявам своїх спортивних можливостей, гравці команди коледжу, в надзвичайно важких партіях, вирвали перемогу у завжди стабільно граючої та міцної команди з с. Яхни з рахунком 2:1. Але ще драматичнішою виявилась гра нашої команди із волейболістами із села Побережка. І з цієї спортивної суперечки ми вийшли переможцями з тим же рахунком 2:1.

Організатори змагань нагородили переможців перехідним кубком, грамотою, та побажали нових перемог і спортивного довголіття, а глядачі аплодували командам за надзвичайно цікаву та захоплюючу боротьбу.

         В.Р. Ткач, тренер команди коледжу

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти