Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 

DSC 087417 лютого 2018 року в спортивному залі КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" відбулися міжрайонні змагання з волейболу серед чоловічих команд, присвячені пам’яті воїнів-афганців Богуславщини.

У змаганнях взяли участь 6 команд. Всі вони показали свою спортивну майстерність, фізичну та тактичну підготовленість, волю до перемоги.

До фіналу, який проходив за круговою системою, пробились команди з с. Побережка, коледжу та с. Яхни. Ігри за найвищі місця відбувались у важкій, непоступливій та безкомпромісній боротьбі. Команди, що грали у фіналі, були приблизно рівні по своїх тактичних та фізичних можливостях. Але завдяки холоднокровності та кращим проявам своїх спортивних можливостей, гравці команди коледжу, в надзвичайно важких партіях, вирвали перемогу у завжди стабільно граючої та міцної команди з с. Яхни з рахунком 2:1. Але ще драматичнішою виявилась гра нашої команди із волейболістами із села Побережка. І з цієї спортивної суперечки ми вийшли переможцями з тим же рахунком 2:1.

Організатори змагань нагородили переможців перехідним кубком, грамотою, та побажали нових перемог і спортивного довголіття, а глядачі аплодували командам за надзвичайно цікаву та захоплюючу боротьбу.

         В.Р. Ткач, тренер команди коледжу

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти