Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

P11000206 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

В рамках заходу 5 лютого студенти коледжу долучилися до участі у Всеукраїнському вебінарі «Безпечний Інтернет», який провели ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету» за підтримки компанії ТОВ Майкрософт Україна.

Майбутні фахівці мали змогу дізнатися про шляхи безпечного використання Інтернету, ознайомилися із загрозами протизаконного контенту, випадками порушення прав дитини та механізми їх захисту, отримали поради щодо відповідального використання он-лайн технологій та мобільних пристроїв.

В.І. Парубець, ГЦК інформаційних технологій

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти