Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0332З метою відродження та збереження і розвитку української культури 1 лютого 2018 року Київський кооперативний інститут бізнесу і права зібрав друзів на ІІІ Всеукраїнський фестиваль "Студентська коляда - 2018".

Вже втретє фольклорний народний гурт «Коляда» долучається до поширення духовно-культурних надбань нації, радісно звіщаючи колядками усьому українському люду про Різдво Христове.

Чудовим настроєм, співом та грою на музичних інструментах колективи з різних міст України дарували глядачам світло та спогади про різдвяні свята.

З приємністю слухали промову Блаженнішого Владики Святослава Шевчука та отримали благословіння на відкриття фестивалю.

На святі Різдва учасників фестивалю здивував виступ з Білорусії та присутність італійського архієпископа, який своєю промовою зворушив слухачів.

Гурт «Коляда» виступав у фіналі фестивалю і своєю жартівливою щедрівкою відновив настрій глядачів та призвав до молитви за Україну.

Після завершення фестивалю учасникам запропонували скуштувати смачний куліш із запашними варениками та кутею. Дякуємо організаторам фестивалю за створення умов для підтримки і розвитку творчості серед молоді.

Романенко Л.П., культорганізатор коледжу

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти