Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 123125 січня 2018 року практичний психолог коледжу Маковецька Оксана Іванівна та вихователь гуртожитку Гогуля Степан Миколайович взяли участь у засіданні обласної секції вихователів гуртожитків на тему: «Розвиток фізичних, інтелектуальних та творчих здібностей учнів-мешканців гуртожитку: від традицій до інноватики». Засідання секції відбулося на базі ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти». Учасники семінару поділилися з колегами власним досвідом роботи з питань організації вільного часу учнівської молоді та застосування інтерактивних прийомів у роботі вихователя гуртожитку.

Маковецька О.І. запросила присутніх до діалогу на тему: «Розуміння індивідуально-вікових особливостей учнівської молоді в умовах виховної діяльності у гуртожитку». Всі учасники обговорення дійшли спільного висновку – сучасний вихователь працює з поколінням, яке стимулює його вдосконалення, а знання психологічних особливостей цього покоління дозволить уникнути бар’єрів та протиріч у спілкуванні з молоддю. До того ж, необхідно враховувати, що сучасні учні, студенти цінують рівноправну співпрацю, партнерські стосунки, відкритий обмін інформацією, прийняття рішень на основі обговорень, а не покірне виконання вказівок. Вони мають іншу систему мотивації, цілей і вимагають інноваційних підходів до навчання і розвитку ключових компетенцій і навичок.

О.І. Маковецька , практичний психолог

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти