Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

P117025717 січня 2018 року відбулося спільне засідання циклових комісій педагогіки і психології (шкільної), соціально-педагогічних дисциплін та фізичного виховання.

Зустріч пройшла у вигляді заняття з елементами тренінгу. Викладачі психолого-педагогічних дисциплін Берегеля Л.М. та Колесніченко С.В. ознайомили педагогів з активними формами та методами навчання, як передумовою ефективної взаємодії студентів та викладачів під час освітнього процесу. «Fish-bone», «Дерево рішень», «Сенкан», «Вавилонська вежа», «Тимбілдинг» - дали можливість присутнім побувати в ролі викладачів і студентів, налагодити взаємодію між учасниками, отримати досвід командної роботи.

Викладачі проаналізували, що використання активних методів навчання на будь-яких етапах занять з різних дисциплін, зорієнтоване на особистість сучасного студента, на його активну участь у саморозвитку, отриманні якісних знань і професійних умінь.

Колесніченко С.В,

голова ЦК педагогіки і психології (шкільної)      

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти