Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

P117025717 січня 2018 року відбулося спільне засідання циклових комісій педагогіки і психології (шкільної), соціально-педагогічних дисциплін та фізичного виховання.

Зустріч пройшла у вигляді заняття з елементами тренінгу. Викладачі психолого-педагогічних дисциплін Берегеля Л.М. та Колесніченко С.В. ознайомили педагогів з активними формами та методами навчання, як передумовою ефективної взаємодії студентів та викладачів під час освітнього процесу. «Fish-bone», «Дерево рішень», «Сенкан», «Вавилонська вежа», «Тимбілдинг» - дали можливість присутнім побувати в ролі викладачів і студентів, налагодити взаємодію між учасниками, отримати досвід командної роботи.

Викладачі проаналізували, що використання активних методів навчання на будь-яких етапах занять з різних дисциплін, зорієнтоване на особистість сучасного студента, на його активну участь у саморозвитку, отриманні якісних знань і професійних умінь.

Колесніченко С.В,

голова ЦК педагогіки і психології (шкільної)      

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти