Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0099В честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році 22 січня відзначається День Соборності. Саме в цей день на урочистому зібранні в Києві, на Софійській площі, був проголошений Акт Злуки. Єдиним гербом об’єднаної держави став тризуб. Втім, об’єднання так і не було завершено – ЗУНР проіснувала до літа 1919 року, а через рік зникла з політичної карти і УНР, чиї території увійшли до складу СРСР і Польщі.

Офіційний державний статус свято отримало за часів президента Леоніда Кучми, коли 21 січня 1999 року він підписав відповідний указ. Однією з видатних подій цього свята була традиція створення живих ланцюгів, які символізували єдність українського народу.

Студентами 22 групи сп. «Початкова освіта» та 32 групи сп. «Правознавство» були проведені інформаційні хвилинки в студентських групах коледжу з метою ознайомлення з історією свята та історичними подіями епохи. У бібліотеці коледжу студенти мали можливість ознайомитися з тематичною виставкою літератури на тему «Нехай не розмежованою залишається навіки».

Дмитренко О.М.,

голова ЦК викладачів соціально-економічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти