Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

DSC 0099В честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році 22 січня відзначається День Соборності. Саме в цей день на урочистому зібранні в Києві, на Софійській площі, був проголошений Акт Злуки. Єдиним гербом об’єднаної держави став тризуб. Втім, об’єднання так і не було завершено – ЗУНР проіснувала до літа 1919 року, а через рік зникла з політичної карти і УНР, чиї території увійшли до складу СРСР і Польщі.

Офіційний державний статус свято отримало за часів президента Леоніда Кучми, коли 21 січня 1999 року він підписав відповідний указ. Однією з видатних подій цього свята була традиція створення живих ланцюгів, які символізували єдність українського народу.

Студентами 22 групи сп. «Початкова освіта» та 32 групи сп. «Правознавство» були проведені інформаційні хвилинки в студентських групах коледжу з метою ознайомлення з історією свята та історичними подіями епохи. У бібліотеці коледжу студенти мали можливість ознайомитися з тематичною виставкою літератури на тему «Нехай не розмежованою залишається навіки».

Дмитренко О.М.,

голова ЦК викладачів соціально-економічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти