Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

DSC 0629Цікаво та насичено пройшло 12 січня 2018 року. З бадьорим настроєм зустріли колежани ІІ Спартакіаду серед циклових комісій. Метою заходу була пропаганда здорового способу життя, зміцнення здоров’я, залучення викладачів до самостійних активних занять фізичною культурою і спортом, підняття емоційного тонусу.

Розпочався день здоров’я з лекторію на актуальні теми про раціональне харчування й користь детоксу, про шкідливість фастфудів і рекламних продуктів. Отриману інформацію викладачі закріплювали на практиці в спортивних залах.

Різноманітні спортивні змагання з настільного тенісу, шахів, шашок, стрільби з пневматичної зброї та «Веселі старти» стали корисними і захоплюючими для працівників коледжу. Тільки оптимальне фізичне навантаження в поєднанні з раціональним харчуванням і відмовою від шкідливих звичок є найефективнішим попередженням багатьом захворювань і збільшення тривалості життя.

Колежани відновили свої сили і через вправи з лікувальної гімнастики, вправи на відновлення організму, комплекси вправ за методиками «Слов’янський синтез», комплексом фітнесу.

Переможцями за сумою усіх конкурсів стала циклова комісія природничо-математичних дисциплін, яка отримала перехідний кубок.

Цей захід спонукав до підвищення згуртованості і командного духу в колективі, підвищення трудової активності, зміцнення дружніх зв’язків, збереження спортивних традицій.

Підготували та провели спортивні заходи циклова комісія викладачів фізичного виховання за підтримки профспілкового комітету коледжу.

Лісовенко Т.О., керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти