Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

P71205-110042Якість освітнього процесу коледжу залежить від викладача, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.

10 січня 2018 року відбулося засідання методичної ради, яке проходило у формі фестивалю педагогічних ідей. З досвідом своєї роботи поділилися викладачі: Дятленко Н.А. «Самостійна робота студентів при вивченні математичних дисциплін», Романик О.М. «Особливості використання тренінгових технологій в освітньому процесі коледжу», Романенко Л.П., Федорченко Л.І. «Впровадження проектних технологій для формування практичних умінь і навичок».

Така форма роботи спонукала кожного викладача до підвищення свого фахового рівня; сприяла взаємному збагаченню членів педагогічного колективу власними порадами і рекомендаціями, засвоєнню нових технологій та їх реалізації.

Молоді викладачі мали змогу перейняти педагогічну майстерність у старших і досвідченіших колег, а в майбутньому забезпечать в педагогічному колективі дух творчості, прагнення до пошуку.

Кушка Н.Х., завідувач навчально-методичним кабінетом

Посилання на звіт:   https://art1331.wixsite.com/mysite

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти