Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171219 141653На базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя – Левицького» 18 – 19 грудня 2017 відбувся тренінг «Нова українська школа – нові підходи до навчання і виховання».

Зміст тренінгу забезпечували тренери Ткаченко А.О. та Романюк О.В.

У ході роботи ми проаналізували та опрацювали представлені матеріали, висловили власні судження щодо стандарту, вчилися працювати з його змістом.

Особливо емоційною була практична частина занять, на якій ми вчились вільно застосовувати на практиці отримані знання, не боятися інновацій, змін та відповідальних рішень. 

Ми зрозуміли, що насамперед необхідно змінити філософію навчання: відтепер діти не просто “зубритимуть” і переповідатимуть інформацію з підручника – від них вимагатимуть творчого і нестандартного підходу до вирішення завдань.

Тренінг пройшов пізнавально, креативно, доступно, цікаво, в доброзичливій активній діяльності, по закінченню якого всі учасники отримали сертифікати.

Дякуємо адміністрації коледжу за організований тренінг для нас, де ми набули нових теоретичних знань та практичних умінь для роботи у Новій українській школі.

Студенти IV курсу сп. «Початкова освіта»

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти