Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

1З першим снігом і морозами прийшли в Україну зимові свята. З нетерпінням малеча чекала найулюбленіше і найрадісніше свято.

Тож, 19 грудня 2017 р., до вихованців ДНЗ № 4 та № 5 м. Богуслава завітав Святий Миколай зі своїми помічниками янголятами, піснями, загадками, конкурсами і, звичайно, подарунками.

Свято подарували студенти 31 групи спеціальності «Музичне мистецтво» під керівництвом Джуль О.І. та Добровольської Н.В. Малеча із захопленням спостерігала за казковими персонажами, мандрувала до перемоги добра і справедливості, із великим задоволенням слухала пісні.

Традиційно у цей день коледж збирає в дружнє коло велику родину малечі та батьків, щоб разом зустріти Святого Миколая і подарувати йому велику любов.

Учасники гуртка «Дитяча філармонія» подарували дітям музичну виставу «Чарівне перо», а
діти принесли Миколаю в дарунок добрі пісні, хороші вірші, щиру посмішку. Із задоволенням грали в ігри, брали участь у веселих конкурсах, які підготували учасники «Студії дитячих аніматорів» під керівництвом викладача Лисенко Т.Р.

Щасливі та задоволені залишилися усі малюки, з бадьорим настроєм поверталися додому, наспівуючи пісню "Ой хто, хто Миколая любить" і тримаючи приємний подаруночок-миколайчик. До зустрічі Миколаю!

Н.В.Добровольська, ГЦК викладачів музичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти