Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

IMG 0833Під такою назвою 14 грудня 2017 року у 41 групі спеціальності «Дошкільна освіта» викладач-методист вищої категорії Концеренко В.І. провела відкрите практичне заняття з основ педагогічної майстерності.

Метою відкритого заняття, яке проходило у формі тренінгу, було підвищити рівень професійної компетентності майбутніх вихователів, сформувати навички і вміння педагогічної техніки; розвивати творчість, ініціативу, акторські здібності; виховувати дружні взаємовідносини, уміння працювати в групах, педагогічний такт, толерантність.

На початку заняття викладач ознайомила студентів із правилами роботи групи в тренінгу, які вони сформулювали за допомогою прислів’їв та запропонувала виконати вправу «Незвичне привітання».

На наступних етапах заняття вправи тренінгу були спрямовані на створення мікроклімату працездатності (вправа «Кошик з ягодами») та засвоєння змісту тренінгу (вправи «Мозковий штурм», «Асоціативний ряд», «Розмова крізь скло», «Карусель», «Показуха», «Творча майстерня»).

Особливо яскравою та колоритною була вправа «Розіграй казку», де студенти, попередньо розподілені по підгрупах, підготували інсценізацію казки, під час виконання якої яскраво виявили свою креативність, творчу майстерність, акторські здібності та комунікативні компетенції.

На заключному етапі заняття студенти виконали вправу «Віночок взаємодії». Кожен учасник тренінгу прикріплював стрічку на віночок як символ плідної співпраці і озвучував, що найбільше йому сподобалося на занятті.

Шеремет А.В., ГЦК викладачів педагогіки і психології (дошкільної)

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти