Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

DSC 052013 грудня 2017 року в студентському гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулися Андріївські вечорниці.

Андріївські забави в багато чому дійшли до теперішнього часу без особливих змін, однак, сучасність все ж внесла свої корективи у свято Андрія.

Взяти участь у вечорницях виявило чимало студентів нашого закладу. Вихователі гуртожитку розробили цікавий сценарій з піснями, примовками, гаданнями. Захід проходив цікаво та весело: ворожили разом на долю, кидали вінок через голову, адже хто з дівчат першою вловить його, та дівчина першою і заміж вийде. І які ж вечорниці без поїдання калити? Охороняв її «Пан Калитинський», який намагався розсмішити «Пана Коцюбинського». Всі бажаючі «сідали верхи» на коцюбу та «їхали» її кусати.

До цього всі поставилися жартівливо, а всі учасники сприйняли вечорниці як відмінний привід повеселитися перед Новим роком. Сміх, веселощі та жарти, пригощання варениками та пиріжками супроводжували дійство. Закінчились вечорниці піснею «Зеленеє жито, зелене» у виконанні всіх присутніх.

Вихователі та студентська рада гуртожитку

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти