Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

IMG-594bfc2c2c4f5460ab58dc93381febd8-VСтуденти нашого коледжу нещодавно побували на патріотично тренінговій програмі "Quest school" і вже 13 грудня для старостату коледжу було проведено треніг на тему "Team bilding". Наразі, проблема командоутворення є дуже вагомою, особливо для рушійної сили нашого навчального закладу.

Першим етапом тренінгу було викладення теоретичної частини, яка стала фундаментом. Студенти дізналися, що таке "команда", які її особливості, які важливі ознаки вона має. Наступним кроком була практична діяльність. Лідери усіх груп коледжу об'єдналися в команди, розподілили між собою обов'язки та створювали власні міні-проекти. У процесі виконання цієї вправи, студенти мали змогу навчитися взаємодіяти, довіряти одне одному, допомагати та працювати злагоджено. Кульмінацією тренінгу було проходження "канатної смуги перешкод". Це завдання старости виконували 50 хв!!! І все заради того, аби стати справжньою командою! Долаючи розчарування, втому та навіть холод, вони досягли поставленої мети! Тепер, ці студенти можуть називати себе маленькою командою. Можливо, не до кінця сформованою, такою, яка ще потребує розвитку та міцності, але, все ж таки, командою! Ми бажаємо старостату сили, успіху і бажання втілювати свої знання та практичні навички в роботі зі своїми групами. Разом можна зробити все!

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти