Меню сайту

Вхід

До уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

Новини - Новини коледжу

DSC 0464Пам'ять людства стає вічною, коли людина за своє життя змогла створити неперехідні цінності. І хоч минули відтоді століття, начебто покроплені живою водою оживають для нас слова великого пророка: "Царство Боже всередині нас. Щастя в серці, серце в любові, любов же в законі вічного". Серед імен, які викарбувані в невмирущій пам’яті людства, ім’я і  Григорія Савича Сковороди  – українського просвітителя-гуманіста, філософа, педагога, поета, музиканта.  Життя Григорія Сковороди в наш час здається дивовижним, іноді навіть чудернацьким, адже його аскетичний спосіб життя не зовсім зрозумілий нам, його нащадкам, які вбачають сенс життя в матеріальних здобутках, у визнанні тощо.

Студенти та викладачі коледжу мали щасливу нагоду пройтися стежками життя великого філософа. Зі спадщиною Г.Сковороди познайомили присутніх на Сковородинських читаннях студенти: Левченко Ольга «Філософ, якого «не спіймав світ»; Поремська Галина, Заляшко Артем та Матійко Оксана «Педагогічні погляди Сковороди», Ковальський Владислав «Він навчав, як жив, а жив, як навчав», Волохович Діана «Музика в житті Сковороди», Райчинець Софія «Сьогодення Сковороди». Коваленко Юлія та Токарь Дарья продекламували поезії Сковороди, поетичними рядками розкриваючи митця як особистість, його ставлення до матеріальних і духовних цінностей. А Голобородько Володимир та Пушкар Владислав продемонстрували глядачам сценку, в якій інсценізували уривок із філософських трактатів.

Кожне Сковородинське слово, звернене до серця та душі людини, звучить закликом до духовного удосконалення, до вічних істин та ідей справедливості, демократизму і гуманізму.

Дмитренко О.М., голова ЦК викладачів

соціально-економічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти