Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 12776 грудня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» відбувся семінар-практикум на тему: «Педагогічна практика як засіб формування професійної компетентності майбутніх вчителів англійської мови початкової школи». В роботі семінару взяли участь заступник директора з навчально-виробничої роботи коледжу, викладачі англійської мови і методики навчання іноземної мови в початковій школі, вчителі англійської мови Богуславської спеціалізованої школи №1 та студенти 41, 42, 32 груп спеціальності «Початкова освіта».

Головною метою семінару було ознайомити студентів з інноваційними підходами в навчанні англійської мови та надати практичні рекомендації щодо використання сучасних методик в організації освітнього процесу з іноземної мови у початковій школі. Формування професійної компетентності майбутнього вчителя у спільній співпраці – це стало основною ідеєю заходу. Адже нині школа знань переходить до школи компетентностей. Суспільству потрібний творчий учитель, творча особистість.

Відкриваючи семінар, О.М. Міщенко наголосила на необхідності формування у студентів навичок XXI століття, зокрема, у розширенні їх готовності до спілкування на міжкультурному рівні, використовуючи новітні технології, розвитку критичного мислення, вмінні вирішувати складні проблеми, прийнятті нестандартних рішень, навичок творчої взаємодії.

У програмі семінару – обмін досвідом, перегляд відеофрагментів з використанням інноваційних технологій навчання.

У своїй доповіді Л.В. Дрижай підняла проблему компетентнісного підходу у навчанні англійської мови та шляхів його реалізації в умовах початкової школи.

З доповіддю про інтегрованість змісту уроку іноземної мови як важливого чинника розвитку ключових життєвих компетентностей молодших школярів виступила викладач-методист Н.В.Іщук, поєднуючи теоретичний матеріал з демонстрацією відеофрагментів пробних уроків.

Вчителі англійської мови школи поділитися досвідом використання ефективних методик роботи з учнями початкових класів та надали практичні поради майбутнім фахівцям щодо особливостей навчання англійської мови у світлі оновлених програм.

Т.В.Панасенко відзначила, що співпраця викладачів коледжу та школи у становленні сучасного учителя є плідною та сприяє формуванню професійної компетентності майбутніх фахівців нової школи. Така форма роботи є необхідною, адже взаємодія теоретичного і практичного навчання дозволяє студенту формувати професійну якість особистості, яка є пріоритетною у підготовці майбутнього фахівця нової школи.

                Л.В. Дрижай,

голова циклової комісії викладачів іноземних мов

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти