Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

006Уже вкотре студенти мистецько-педагогічного відділення КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» за ініціативи колежанина Євгенія Смовжа відвідують славетне місто Київ.

З досвідченим водієм ніколи не буває страшно, а час в дорозі пролітає непомітно: звучить сучасна музика, а «веселі» музиканти із задоволенням підспівують пісні.

Перша екскурсійна зупинка була в найбільш цікавому та важливому місці - Києво-Печерській Лаврі. Відвідування Ближніх та Дальніх печер у всіх переповнювалися емоціями, хвилюваннями, тремтіли руки, бриніли сльози на очах.

Велика лаврська дзвіниця, на якій ми побували, є однією із найвищих православних дзвіниць у світі. Її висота становить 96,5 метрів. На цій височині краєвиди Києва та Лаври захоплюють глядача та змушують замислитись над чимось особливим.

А ще на території Лаври є багато музеїв, в одному з яких, музеї мініатюри Миколи Сядристого, ми побували. Тільки у цьому музеї можна побачити унікальні твори, що вражають талантом творця, точністю виконання й, звичайно ж, розмірами.

Наступна зупинка була в Софіївському соборі, помилувалися Андріївською церквою, а особливо вразив Михайлівський Золотоверхий монастир.

Не змогли оминути  масштабну міжнародну групову виставку «Крихкий стан» в PinchukArtCentre. На особистому досвіді ми відчули стан тих людей, які позбавлені органів чуття, таких як зір і слух. Ми сприймали все на дотик і отримували неймовірні враження.

Всі з нетерпінням чекали вечірнього моменту, коли розпочнеться балет «Жізель» на дві дії французького композитора Адольфа Адама. Вже з перших нот звучання оркестру всі зрозуміли, що це буде фантастично, казково і незабутньо для кожного. Головні герої чуттєво та реалістично зобразили персонажів глядачам, що гучні оплески й аплодисменти лунали ще довго після завершення балету.

Поверталися додому втомленими, але щасливими, обговорюючи побачене і плануючи наступні цікаві подорожі.

Кукла Леся, студентка 41 групи сп. «Музичне мистецтво»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти