Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

20171110 1542161За ініціативи Київського обласного молодіжного центру 10 листопада 2017 р. у чудовому місті Ржищів відбулася обласна літературна акція “Своя. Рідна”, присвячена Дню української мови та писемності.

Учасниками дійства стала активна молодь з різних куточків нашої області. Звісно, не оминули цей захід і студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького».

Захід розпочався з пізнавальної екскурсії «Стежками Ліни Костенко” до Ржищівського краєзнавчого музею, а згодом відбувся конкурс читців поезії Ліни Костенко. Кожен з присутніх зміг на літературному speed dating познайомитися з учасниками заходу, обговорити новинки світової літератури. Варто зазначити, що бажаючих спробувати себе у декламуванні поезій Ліни Василівни виявилося багато. Із теплою і щирою атмосферою поетичний флешмоб “Своя. Рідна.” перетворився на творчу арену – декламування авторських віршів.

Далі відбувся надзвичайно цікавий і цінний для письменників-початківців майстер-клас “Письменник: хто це і з чим його їдять, персональний досвід” від Світлани Дідух-Романенко, поетеси, письменниці, лауреатки премій Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова”. А для тих, хто хоче присвятити своє життя видавництву книг – майстер-клас “Основи видавничої справи” від Дмитра Стретовича, директора видавництва Pabulum, співзасновника Litosvita, представника Центру літературної освіти. Приємно зазначити, що сфера книжкового видавництва в Україні стрімко і успішно розвивається.

На урочистому закритті заходу організатори вручили сертифікати, грамоти та подарунки з логотипом учасникам акції.

Тагієва Ірада, студентка 41 групи спец. «Музичне мистецтво»

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти