Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

P10906599 листопада 2017 року з 8 00 до 8 30 у фойє коледжу пройшла інтерактивна гра «Мовна варта» до Дня української писемності з метою зацікавити студентів та викладачів коледжу ключовими питаннями культури мовлення, мотивувати до правильного вживання числівників на позначення часу та організувати студентів та викладачів до диктанту національної єдності.

Умовно костюмовані герої – студенти 31 групи сп. «Початкова освіта» - (Годинники з наголовниками-підказками правильних форм числівників часу, Хранителі і знавці часу, стражі з піками) просили кожного студента та викладача, що поспішали на заняття, витягнути з чарівної торбинки листочок з позначенням електронного часу і змоделювати по-українськи фразу-відповідь на тематичне запитання: «Котра година? При потребі Знавці часу давали пояснення і рекомендації щодо формул позначення часу в художній, побутовій та діловій мові.

Як пропуск до входу в коледж кожному, хто знайшов правильну відповідь, мовна варта вручала пам’ятку «Числівники на позначення часу в українській мові», а викладачам ще й запрошення на диктант національної єдності.

Викладач сучасної української мови Т.В.Яковенко

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти