Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

P10906599 листопада 2017 року з 8 00 до 8 30 у фойє коледжу пройшла інтерактивна гра «Мовна варта» до Дня української писемності з метою зацікавити студентів та викладачів коледжу ключовими питаннями культури мовлення, мотивувати до правильного вживання числівників на позначення часу та організувати студентів та викладачів до диктанту національної єдності.

Умовно костюмовані герої – студенти 31 групи сп. «Початкова освіта» - (Годинники з наголовниками-підказками правильних форм числівників часу, Хранителі і знавці часу, стражі з піками) просили кожного студента та викладача, що поспішали на заняття, витягнути з чарівної торбинки листочок з позначенням електронного часу і змоделювати по-українськи фразу-відповідь на тематичне запитання: «Котра година? При потребі Знавці часу давали пояснення і рекомендації щодо формул позначення часу в художній, побутовій та діловій мові.

Як пропуск до входу в коледж кожному, хто знайшов правильну відповідь, мовна варта вручала пам’ятку «Числівники на позначення часу в українській мові», а викладачам ще й запрошення на диктант національної єдності.

Викладач сучасної української мови Т.В.Яковенко

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти