Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

001Однією з передумов успішної професійної діяльності майбутнього вчителя музичного мистецтва є професіоналізм керівника практики, тому що саме він створює умови для особистісного розвитку студента. Саме керівник практики має бути лідером професійного розвитку, «педагогом педагогів». Керівник практики – це фасилітатор, наставник і консультант. Він зобов’язаний розуміти і усвідомлювати реальний стан професійного становлення майбутнього вчителя, бачити перспективи його розвитку.

8 листопада 2017 р. у Богуславській спеціалізованій школі №1 відбулося засідання творчої групи вчителів музичного мистецтва шкіл району, керівником якої є Стеценко О.Д., за участю студентів IV курсу спеціальності «Музичне мистецтво». Тема засідання: «Естетично-виховні можливості уроків музичного мистецтва». Вчителі ділилися досвідом реалізації виховного потенціалу уроків як у початковій, так і в основній школі.

Під керівництвом викладача-методиста Добровольської Н.В., завданням методичної діяльності якої є удосконалення професійної компетентності з метою підвищення ефективності освітнього процесу, студенти залучаються до роботи та участі у засіданнях РМО, роботі творчих груп, авторських майстерень, проведення майстер-класів.

Н.В.Добровольська, ГЦК викладачів музичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти