Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 098230 жовтня 2017 р. в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» знову залунала гучна музика та бурхливі оплески. Цього разу студенти підтримали традиції Великобританії та Північної Франції, які об’єдналися у єдиному святі «Хеллоуін». Воно відбулося у формі конкурсу на найкращий містичний образ.

Студенти, переодягнені в костюми нечистої сили, проявили неабияку креативність, емоційність і змогу розкрити свої таланти, створюючи і демонструючи незвичайні містичні образи, які оцінювалися оплесками глядачів.

У святкову містичну атмосферу поринули не лише студенти, а й вихователі та вахтери гуртожитку. Кожен з присутніх вніс щось своє в загальний настрій свята, яке пройшло по-справжньому унікально і яскраво.

Студентська рада і профком

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти