Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

DSC 098230 жовтня 2017 р. в гуртожитку КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» знову залунала гучна музика та бурхливі оплески. Цього разу студенти підтримали традиції Великобританії та Північної Франції, які об’єдналися у єдиному святі «Хеллоуін». Воно відбулося у формі конкурсу на найкращий містичний образ.

Студенти, переодягнені в костюми нечистої сили, проявили неабияку креативність, емоційність і змогу розкрити свої таланти, створюючи і демонструючи незвичайні містичні образи, які оцінювалися оплесками глядачів.

У святкову містичну атмосферу поринули не лише студенти, а й вихователі та вахтери гуртожитку. Кожен з присутніх вніс щось своє в загальний настрій свята, яке пройшло по-справжньому унікально і яскраво.

Студентська рада і профком

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти