Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0486Традиційно кожного року по-особливому відмічають свято у студентському гуртожитку – «Дебют першокурсника». Саме 12 жовтня 2017 року вечір у гуртожитку набув святкового і піднесеного настрою.

Організаторами заходу були найактивніші студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького». Студентська рада, об’єднавшись з профкомом, створила неймовірний вечір знайомства.

Конкурси, візитівки, співи та танці все це демонстрували наші юні першокурсники. Скільки емоцій та наполегливості було у командах, кожна з яких представляла своє відділення, а креативності та артистичності в учасниках не було меж. Оцінювання відбувалося завдяки почесному журі, у складі якого були вихователі гуртожитку та голова студентської ради коледжу. Перемогла команда мистецько-педагогічного відділення.

Незважаючи на одного переможця, всі колежани були в піднесеному настрої і зовсім не ображалися на поразки, бо це лише старт в студентське життя.

Вітаємо наших першокурсників з вдалим знайомством та незабутньою посвятою. Пам’ятайте, студентські роки - найкращі!

Білоус С., голова студентської ради гуртожитку

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти