Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

DSC 0486Традиційно кожного року по-особливому відмічають свято у студентському гуртожитку – «Дебют першокурсника». Саме 12 жовтня 2017 року вечір у гуртожитку набув святкового і піднесеного настрою.

Організаторами заходу були найактивніші студенти КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького». Студентська рада, об’єднавшись з профкомом, створила неймовірний вечір знайомства.

Конкурси, візитівки, співи та танці все це демонстрували наші юні першокурсники. Скільки емоцій та наполегливості було у командах, кожна з яких представляла своє відділення, а креативності та артистичності в учасниках не було меж. Оцінювання відбувалося завдяки почесному журі, у складі якого були вихователі гуртожитку та голова студентської ради коледжу. Перемогла команда мистецько-педагогічного відділення.

Незважаючи на одного переможця, всі колежани були в піднесеному настрої і зовсім не ображалися на поразки, бо це лише старт в студентське життя.

Вітаємо наших першокурсників з вдалим знайомством та незабутньою посвятою. Пам’ятайте, студентські роки - найкращі!

Білоус С., голова студентської ради гуртожитку

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти