Меню сайту

ВхідНовини - Новини коледжу

IMG 20171004 1540256354 жовтня 2017 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання круглого столу на тему: «Освітня реформа в Україні: за і проти».

На засіданні були розглянуті і проаналізовані основні положення нового закону України «Про освіту», прийнятим Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Учасники круглого столу обговорили проблемні питання застосування та реалізації норм цього закону. Найбільшу дискусію серед учасників викликали питання рівнів здобуття освіти, їх тривалості, змісту та якості освіти, питання академічної доброчесності, мови освітнього процесу, інклюзивної освіти, підвищення престижності праці педагога та інші.

Зміни в навчальному процесі, в управлінні навчальними закладами, фінансуванні освіти повинні привести до створення системи освіти нового покоління, яка не лише підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці, а й забезпечить реальні кроки до включення України у європейський освітній простір.

Кобилинська І.М., голова ЦК викладачів юридичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти