Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

20171005 134926Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить наше свято – Міжнародний день соціального педагога!

5 жовтня професійне свято відзначили і в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» за участю студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» ( Соціальна робота).

Ведучі свята Загорулько Яна і Харченко Наталія присутніх спонукали до приємних хвилин відпочинку, і хоч на коротку мить забути про повсякденні турботи, бо невтомна щоденна праця представників цієї професії є вкрай важливою та необхідною.

Вагомість соціальної роботи важко переоцінити, адже вона сповнена гуманізму, милосердя, тепла, і в цьому довели активні, креативні студенти 41 групи, які порадували глядачів танцями, грою з залом. Соціальна робота під силу тільки сильним духом людям і важливість цього прозвучала у вірші «Якщо», декламованим студенткою 3 курсу Коновал Ірини.

Зараз професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Як знайти підхід до «важких» підлітків продемонстрували студенти 2 курсу сценкою «Свої діти – поганими не бувають». В цьому навчальному році колежанська родина поповнилася студентами-першокурсниками, яких чудовою піснею привітали Кисимес Оксана та Лаздаускайте Юлія.

У Міжнародний день соціального педагога приєднуємося до привітань на адресу цих висококваліфікованих фахівців і бажаємо їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідної всім нам праці! Зі Святом всіх соціальних педагогів!

Берегеля Л.М., викладач соціально-психологічних дисциплін

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти