Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

IMG 20171002 092446188В рамках проведення заходів з превентивного виховання молоді, протидії торгівлі дітьми в Україні, асоціальних проявів в підлітковому середовищі, культури поведінки в громадських місцях головним спеціалістом служби у справах дітей з питань захисту прав дітей Тихопієм В.Я., головним спеціалістом з протидії торгівлі людьми Матвєєвою О.В. та практичним психологом коледжу 2 жовтня 2017 року було проведено тематичну зустріч з студентами-першокурсниками КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» на тему «Інформований – значить захищений».

Під час бесіди проаналізовано та обговорено такі питання:

стан дитячої злочинності в районі;

адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх;

правила поведінки в громадських місцях;

чинне законодавство щодо попередження вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, насильства в сім’ї;

протиправні явища торгівлі людьми у сучасному суспільстві.

Зустріч відбувалася у формі діалогу, де всі студенти мали можливість поставити питання, які їх цікавили. Такі зустрічі є актуальними для сучасної молоді, адже лише об’єднавши зусилля та посиливши превенцію з усіх боків, можливо вберегти життя та здоров’я неповнолітніх.

Соціальний педагог, Духан Г.М.

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти