Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

DSC 0213З музикою людство знайоме з давніх часів. Та можна з впевненістю сказати, що на світі знайдеться небагато людей, які зовсім байдужі до музики. Звичайно, у кожного з нас свій смак, але одна річ, пов’язана з музикою, все ж спільна – це настрій.

Мистецтво музики втілює в собі найсвітліші почуття, дарує незабутні емоції і робить життя слухачів багатшим і дивовижним. Змінюються традиції, напрямки, смаки, форми, але музика завжди залишається у щоденному житті кожної людини.

1 жовтня 1973 року у м. Лозанні (Швейцарія) на 15-й Генеральній асамблеї Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО було прийнято рішення про проведення Міжнародного дня музики, мета якого – поширення музичного мистецтва у всіх шарах суспільства та реалізація ідеалів миру і дружби між народами, розвитку культур та шанобливого ставлення до естетичних цінностей.

Звісно, і в нашому коледжі не залишають поза увагою це свято, яке, до речі, стало традиційним. Вже у вестибюлі навчального закладу студентів та викладачів зустрічали музично-театралізованим шоу. Сама ж концертна програма, в якій брали участь викладачі та студенти мистецько-педагогічного відділення, була складена по-особливому, не стандартно та охопила широкий діапазон різних музичних жанрів. Це і народна музика, твори класичного мистецтва, джаз, оперета, хоровий спів, естрада…, які були виконані на високому професійному рівні.

Слухачі отримали справжню естетичну насолоду та рясно скупали в оплесках усіх учасників святкового концерту.

Сабов І.І.,викладач музично-теоретичних дисциплін

Відеогалерея:

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти