Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0213З музикою людство знайоме з давніх часів. Та можна з впевненістю сказати, що на світі знайдеться небагато людей, які зовсім байдужі до музики. Звичайно, у кожного з нас свій смак, але одна річ, пов’язана з музикою, все ж спільна – це настрій.

Мистецтво музики втілює в собі найсвітліші почуття, дарує незабутні емоції і робить життя слухачів багатшим і дивовижним. Змінюються традиції, напрямки, смаки, форми, але музика завжди залишається у щоденному житті кожної людини.

1 жовтня 1973 року у м. Лозанні (Швейцарія) на 15-й Генеральній асамблеї Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО було прийнято рішення про проведення Міжнародного дня музики, мета якого – поширення музичного мистецтва у всіх шарах суспільства та реалізація ідеалів миру і дружби між народами, розвитку культур та шанобливого ставлення до естетичних цінностей.

Звісно, і в нашому коледжі не залишають поза увагою це свято, яке, до речі, стало традиційним. Вже у вестибюлі навчального закладу студентів та викладачів зустрічали музично-театралізованим шоу. Сама ж концертна програма, в якій брали участь викладачі та студенти мистецько-педагогічного відділення, була складена по-особливому, не стандартно та охопила широкий діапазон різних музичних жанрів. Це і народна музика, твори класичного мистецтва, джаз, оперета, хоровий спів, естрада…, які були виконані на високому професійному рівні.

Слухачі отримали справжню естетичну насолоду та рясно скупали в оплесках усіх учасників святкового концерту.

Сабов І.І.,викладач музично-теоретичних дисциплін

Відеогалерея:

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти