Меню сайту

ВхідДо уваги студентів!

з 1 січня 2019 року змінено банківські реквізити рахунків для зарахування коштів за освітні послуги!

МФО: 820172

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Богуславському районі

Код ЄДРПОУ: 02139630

р/рахунок: 

31553258122654 (для зарахування плати за навчання)

31550258222654 (для зарахування плати за гуртожиток)

 


 

 

22 лютого 2019 року (п'ятниця) о 10:00

відбудеться ХIV обласний фестиваль-конкурс художньої та музично-виконавської майстерності

«Юні таланти»

 

До участі у ХIV фестивалі-конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл, учні Дитячих музичних шкіл або шкіл мистецтв. Учасники можуть брати участь в одній або кількох номінаціях: академічний вокал, естрадний спів, інструментальне виконавство, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво.  

Детальніше >>>

Новини - Новини коледжу

DSC 0976У 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових страт і поховань, величезною братською могилою, де тільки згідно з офіційними даними загинуло понад 100 тисяч осіб різних національностей, мирних жителів, військовополонених, комуністів, підпільників, партизанів, націоналістів.

Бабин Яр – це споконвічне нагадування нам про той біль, який ніколи не пройде, і ми завжди повинні пам’ятати про сотні тисяч людей, які загинули в Бабиному Яру. Це також нагадування нам про байдужість навколишнього світу, який дозволив нацистській Німеччині винищити 6 мільйонів євреїв за роки Другої Світової війни. Це повинно нам нагадувати про те, що тільки народ сам, отримавши незалежність, може захистити себе від спроб будь-яких диктаторів винищити себе.

Студенти коледжу вшанували пам'ять жертв Бабиного Яру. Члени гуртка «Літописець» Потапенко Дмитро, Левченко Ольга, Яковенко Максим, Пустовіт Інна провели уроки пам’яті для студентів 1-го курсу, що дало змогу поглибити знання студентів про Голокост під час Другої Світової війни на території Східної Європи та нашої країни. Заняття сприяли вихованню у студентів толерантності та поваги до інших народів. У пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

                                       Дмитренко О.М., керівник гуртка «Літописець»

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти