Меню сайту

Вхід



До уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 

IMG 20170909 100135Із року в рік по всій Україні проводяться маса заходів, приурочених до Дня фізичної культури і спорту. У нашому місті теж було влаштоване 9 вересня 2017 року на районному стадіоні «Колос» спортивне свято.

Лунали поздоровлення із святом і побажанням тріумфальних перемог нашим спортсменам, тренерам, призерам та переможцям різних спортивних змагань.

Подякою Богуславської РДА за сумлінну працю по вихованню молоді була нагороджена і наша викладачка фізичного виховання коледжу Тимошенко О.М., а напередодні професійного свята в м. Києві за досягнення значних успіхів у професійній діяльності була відзначена Почесною грамотою КОДА Управління молоді та спорту керівник фізичного виховання Лісовенко Т.О.

         Нам приємно, що в змаганнях з бігу на 100 метрів, стрибків в довжину з розбігу, міні-футболу, пляжному волейболу, штовханні ядра, амреслінгу, підніманні гирі, настільному тенісу, шахів та шашок взяли участь 125 студентів коледжу, а наша збірна виборола І загальне місце.

         Результати змагань:

Прізвище ім`я

Група

Вид програми

місце

Яковенко Роман

11 Фіз.

100 м (12,7 с.)

ІІІ

Голіченко Валерія

11 Фіз.

100 м (13,9 с)

І

Ціник Віталій

31 Фіз.

100 м. (12,6 с.)

ІІ

Барсен Руслан

41 Фіз.

армреслінг

І

Лебідь Микола

21 Фіз.

армреслінг

ІІІ

Дзюба Наталія

41 Фіз.

волейбол

І

Зайцева Юлія

21 Фіз.

волейбол

ІІ

Сухомлин Світлана

41 Фіз

волейбол

ІІ

Шикоряк Каріна

31 Фіз.

волейбол

І

Ярийчук Сергій

31 Фіз.

волейбол

І

Барсен Руслан

41 Фіз.

гиря

ІІ

Ціник Віталій

31 Фіз.

гиря

ІІІ

Верещака Володимир

11 Фіз.

н/теніс

ІІІ

Гребенко Артем

31 Фіз.

н/теніс

І

Сухомлин Світлана

41 Фіз.

н/теніс

І

Шматок Ольга

21 Фіз.

н/теніс

ІІ

Єременко Владислав

21 Фіз.

Стрибки в довжину

ІІ

Кассем Ріма

21 Фіз.

Стрибки в довжину (3,37)

ІІІ

Голіченко Валерія

11 Фіз.

Стрибки в довжину (4,30)

І

Бовшик Вадим

41 Фіз.

Стрибки в довжину (4,85)

ІІ

Ясеновий Вадим

41 Фіз.

Стрибки в довжину (5,11)

ІІ

Ткаченко Владислав

31 Фіз.

Стрибки в довжину (5,24)

ІІІ

Єременко Владислав

21 Фіз.

Стрибки в довжину (5,33)

І

Барсен Руслан

41Фіз.

футбол

ІІ

Касянчук Євгеній

41 Фіз.

футбол

ІІ

Корненко Владислав

41 Пр.

футбол

ІІ

Беркут Роман

21 Фіз.

футбол

ІІ

Бубен Владислав

41 Фіз.

футбол

ІІ

Гибало Олександр

21 Фіз

футбол

ІІ

Іваха Юрій

41 Фіз

футбол

ІІ

Рудешко Владислав

31 Фіз

футбол

ІІ

Батрин Віктор

11 Фіз.

футбол

ІІ

Бєгов Олексій

21 Фіз.

футбол

ІІ

Кузьменко Дмитро

41 Фіз

футбол

ІІ

Касянчук Євгеній

41 Фіз.

футбол

ІІ

Коренюк Андрій

32 П.А.

шахи

ІІІ

Оленин Георгій

11 Фіз.

шахи

ІІ

Барибіна Анастасія

11 П.І.

шашки

ІІІ

Буц Еріка

11 П.І.

шашки

ІІ

Барсен Руслан

41 Фіз.

ядро

ІІІ

Кухаренко Наталія

31 Фіз.

ядро

ІІ

Луценко Лілія

31 Фіз.

ядро

ІІІ

Ямковий Максим

42 Пр.

ядро

ІІ

Вітаємо наших переможців! Бажаємо усім учасникам змагань вдалих стартів та переможних фінішів, міцного здоров’я, бадьорості духу, наполегливості та радості від перемог!

Коваленко Ю.А.,

викладач фізичного виховання

Відеогалерея:

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти