Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 017418 квітня 2017 року в читальній залі КВНЗ КОР «Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування гуртожитку. В ній взяли участь студенти всіх відділень та груп коледжу. Загальна кількість запрошених 47 осіб, присутніх –  46 .

Конференцію розпочала голова студентської ради гуртожитку Дмитренко Ганна ( 41 група спеціальність «Соціальна педагогіка»), яка прозвітувала про роботу студради за 2016 – 2017 роки; для неї ця конференція була останньою, оскільки вона є цьогорічною випускницею.

Найважливішим питанням на конференції було обрання голови студентської ради гуртожитку. На цю посаду було зареєстровано три кандидати: Горбатюк Ольга ( 31 група спеціальність «Початкова освіта»), Білоус Світлана ( 31 група спеціальність «Правознавство»), Кузьменко Дмитро ( 31 група спеціальність «Фізичне виховання»). Вони підготували власні програмні роботи студентської ради, в яких, на їхній погляд, були розглянуті найактуальніші питання життя студентів в гуртожитку. Намагалися зацікавити делегатів у своєму професіоналізмі та в реалізації поставлених ідей.

Програми були представлені делегатам, які ті в свою чергу   мали змогу поставити запитання, які їх цікавлять. Для більш глибокого розкриття кандидатів за межами представленої програми були поставлені досить актуальні питання заступником директора з навчально-виховної роботи – Смакотою Ларисою Василівною, а саме яку структуру роботи студентської ради вони бачать під своїм керівництвом, підняли питання щодо незаселення в гуртожиток правопорушників; кожен кандидат мав змогу висловити свою думку.

Шляхом таємного голосування делегати визначили нового голову студентської ради гуртожитку – Білоус Світлану, за яку проголосувало 20 делегатів.

Отож, розпочинається черговий етап роботи студентської ради гуртожитку на чолі з новообраною головою. Бажаємо їй натхнення та успіхів у реалізації задуманого!

Цвик Тетяна, студентка 31 групи спеціальність «Початкова освіта»

Фотогалерея: 

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти