Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

IMG 20170523 13210623 травня 2017 року гурток комісії музично-теоретичних дисциплін «Дитяча філармонія» прозвітував про свою роботу у ІІ семестрі 2016-2017 н.р.

    Звіт проводився перед студентами 2 курсу спеціальності «Музичне мистецтво», які з наступного навчального року підуть  на практику, де і зможуть використати показані форми роботи у ході своєї практичної діяльності з дітьми дошкільних закладів міста. 

    Під керівництвом Добровольської  Н. В. гуртківці показали музичну казку «Пригоди Світланки і Сашка». Крім акторів у виставі брали участь глядачі, які з непідробною цікавістю допомогли головним героям подолати усі перешкоди, створені злюкою Какафонією, і врешті-решт юні музиканти Світланка і Сашко віднайшли ноту Мі.

    Під керівництвом Сабова І.І. гуртківці протягом семестру займалися пошуко-дослідницькою діяльністю, та збирали матеріал про використання видатними композиторами-класиками  народних танців. Під  час музичної подорожі під назвою «Національні танці у творчості композиторів-класиків» студенти продемонстрували глибокі знання матеріалу і цікаві факти про використання композиторами полонезів, хот, польок, мазурок, вальсів, гопаків, лесгінок, чардашів та інших народних танців у своїй творчості.

    Джуль О.І. підготувала з гуртківцями концерт, в ході якого студенти ознайомили присутніх із групою ударних музичних інструментів, їхньою будовою, звучанням, прийомами видобування звуків. Глядачі із захопленням слухали музичну історію, відгадували загадки, активно грали на дитячих музичних інструментах під супровід фортепіано, слухали твори у виконанні ансамблю металофонів.

    Звіт пройшов успішно, глядачі дякували гуртківцям за змістовно-пізнавальну роботу гуртка  і виявили бажання наступного року стати його учасниками.

                                                                                                                                   Джуль О.І., керівник гуртка

Фотогалерея: 

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти