Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 0904Вже не один рік поспіль у Всесвітній день вишиванки в коледжі панує піднесений настрій, всюди радість і захват від одягу студентів, викладачів та працівників коледжу.

Це прекрасна нагода дістати з бабусиних скринь стародавні сорочки та сукні чи вдягти власноруч вишиту блузу, заплести коси та заквітчати їх квітами. По особливому гарні хлопці та дівчата в національному одязі зупинили ці прекрасні миттєвості життя на фото.

Цьогоріч до святкової ходи на центральну площу Ярослава Мудрого колежанська спільнота запросила долучитись і навчальні заклади міста.

Понад 500 студентів та викладачів коледжу вирушили вулицями міста до місця проведення святкових заходів з нагоди Дня вишиванки.

На намальованій на асфальті карті України об’єднались у спільному святкуванні студенти нашого коледжу, учні навчальних закладів міста та жителі.

На імпровізованій сцені звучали пісні про Україну, вишиванку подаровані студентами коледжу, учнями міських шкіл.

Бурхливими аплодисментами глядачі вітали учасників флешмобів, підготовлених нашими студентами, учнями ВПУ сфери послуг та ЗОШ №1.

Більше 1000 глядачів перебували на центральній площі та дякували за подароване їм чудове свято.

Вишиванка, українські пісні, споконвічні традиції українського народу – це ті речі, які передають національну єдність та дух патріотизму, формують у молодого покоління цінності життя, національну свідомість та гідність.

Ми вдячні всім, хто долучився до свята.

Л.В. Смакота, заступник директора

з навчальної роботи

Фотогалерея: 

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти