Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 0820Такою була тема ХІІ студентської пошуково-дослідницької конференції, що відбулася 5 травня 2017 року. На пленарному засіданні з вітальним словом звернувся директор КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» Лисак С.В. Він відзначив, що 50-річна історія навчального закладу багата на здобутки видатних та знаних викладачів, студентів та випускників різних років, яких було підготовлено за цей період близько 15 тисяч, які прославляють наш заклад в Україні та за її межами.

Історію славного навчального закладу дослідили Ольга Левченко, студентка 22 групи  сп. «Правознавство» з виступом «Від педагогічного училища до гуманітарного коледжу», Дмитро Потапенко, студент 22 групи сп. «Правознавство» з доповіддю «Від знань до успіху», поділилися своїми промовами на пленарному засіданні і Яна Чередник, студентка 11 групи сп. «Соціальна робота» - «Стежкою віри» та Аліна Логвіненко, студентка 41 групи сп. «Дошкільна освіта» - «Майбутніх вихователів колиска».

В роботі конференції брала участь Ніна Ничипорівна Петренко, випускниця 1979 року, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель Мисайлівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок», педагог із 37-річним стажем.

Роботу конференції продовжили на секціях: «Наші історичні віхи» (Дмитренко О.М.), «Наші випускники – наша гордість» (Голінська О.К.), «Педагоги з великої літери» (Берегеля Л.М.), «Від зрілості до зростання» (Ковальська О.В.). Гордістю нашого коледжу є ветерани – це люди, на яких ми рівняємося і є взірцями  у всьому. Хвилюючі, щирі, душевні спогади Любов Іванівни Усик, Миколи Васильовича Випустка, Марії Іванівни Доріченко, Поліщук Калини Іллівни переплели минуле і сучасне, заставили хвилюватися не лише викладачів, а й студентів.

Такі заходи стверджують, що велика колежанська сім’я – це  колектив однодумців, творчих і талановитих людей, які примножують здобутки закладу, єднають покоління, надихають і додають віри в завтрашній день.

Кушка Н.Х., завідувач навчально-методичним кабінетом

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти